Z akvárka

Vypuštění žraloků

Vážení přátelé a fanoušci žraloků,

je to až neuvěřitelné, ale máme konečně nový web, sociální kanály a dokonce i blog. Kde jsou ty doby, kdy jsem v roce 2008 koupil v 20:00 šablonu a v 8:00 druhého dne jsem spouštěl nový web. Před rokem a půl jsme starý web pro jistotu nahradili landing page teasující nový web. Má věčná nespokojenost s vidinou toho, že kovářova kobyla vyhraje Velkou Pardubickou, zapříčinila vývoj trvající přes tři čtvrtě roku.

Od začátku jsme si zakládali a zakládáme na tom, že naše práce je úspěšná tehdy, když nejde vidět, že za ní stojí externí agentura. Nezapomenu na situaci, kdy mi kontaktní osoba nejmenovaného klienta děkovala za skvělou spolupráci, protože od ředitele dostala čtvrtletní prémie za skvěle vedené profily na sociálních sítích, ačkoliv to bylo celé v naší režii. Samozřejmě v době, kdy jsme neměli web a aktualizované reference nám toto tvrzení sloužilo jako velmi dobré alibi.

Nyní však nastal čas několik našich prací, na kterých jsme za posledních 5 let pracovali, ukázat světu. Nejtěžší fázi, vysvětlení toho co dělám rodičům a prarodičům, mám za sebou, tudíž je načase dát vědět i veřejnosti, čím se to vlastně Socialsharks zabývají.

Startujeme tedy 6. rok v sociálních sítích a já moc děkuji všem, co se jakoukoliv formou na této cestě podíleli a podílejí. Naší vizí je poskytovat takové služby, abychom byli značkou, na kterou si každý vzpomene jako první, když bude potřebovat pomoci s marketingem na sociálních sítích.

Moc vám děkuji, že tato slova čtete a chcete s námi být v kontaktu. Sledujte naše sociální kanály a třeba i tento blog, kde se budeme snažit pravidelně dávat novinky a naše postřehy ze sociálních vod. Původně jsme zamýšleli mít tento blog uzamčený výhradně pro vybrané jedince a naše klienty. Od toho jsme nakonec ustoupili, ale chceme se držet toho, že budeme upřednostňovat kvalitu informace nad její rychlostí, přeci jen naše práce je založená na analyzování trendů a jejich využití. Pokud si tedy nebudete v sociálních vodách s něčím jisti nebo si nebudete vědět rady, jsou tady žraloci.

Budeme moc rádi když nám napíšete nebo se za námi zastavíte do nového akvárka na Mánesově 83, Praha 2.

Těšíme se na vás jak zde, tak v našem offline či online akvárku. 🙂

Sdílet tento článek

Facebook

Provozovatel webu, společnost Socialsharks s.r.o., Jankovcova 1522/53, 170 00 Praha 7, IČ 014 170 70, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací. Souhlasím