Novinky

Novinky

Ohlížet se za rokem 2020 je pochopitelně trochu hořkosladké.

Ta brzda, kterou nám koronavirus na jaře zaťápnul do života, je totiž hořká jako plzeňské pivo. Na druhou stranu, procházet to množství dobré práce, na níž jsme v roce 2020 vyšívali, je pro mě spíš příjemný prosincový dezert.

Ze všech našich letošních prací jsem vybral pět, které jsou mému srdci asi nejblíž. Nejde paradoxně o žádné velikánské produkce, spíš o drobné kreativní nápady, které za málo peněz přinesly vskutku dobrou tancovačku.

Více
Novinky, Případovky

V Socialsharks spolupracujeme s Nadáciou Terezy Maxovej už niekoľko rokov a je to naša srdcovka. Ich charitatívny beh TERIBEAR je najúspešnejší v Českej republike a v roku 2019 trhal rekordy.

Akcie sa v minulom roku zúčastnilo viac než 20 tisíc ľudí, ktorí svojimi 407 196 kilometrami vybehali 12 215 880 českých korún. Just wow.

Více
Názory, Novinky

Ohledně kreativy a strategie komunikace v COVID době napsal na našem Socialsharks blogu Daniel Krásný asi vše, co bylo třeba říci. 

Pokud souhlasíte s tím, že “Zastavit komunikaci je stejná blbost jako dělat, že se vůbec nic zvláštního neděje.” a že bude platit “Pokud chcete koronavirovou krizi trávit v brandové karanténě, prosím. Nedivte se ale pak, že až všechno tohle skončí a vy vymydlení vyjdete ven, už si s vámi nikdo nebude chtít hrát.”, měli byste ukázat, že jste tady.

Je dobrá chvíle na promo? 

Samozřejmě každý produkt a každá cílová skupina má svá specifika, ale celkově řečeno ano!

Více
Inspirace, Návody, Novinky

Už delší dobu jsem napříč diskusemi potkával názor, že LinkedIn reklama je drahá. Že prokliky stojí 4 Eura a 1000 zobrazení 30. Vždy jsem se snažil vysvětlit, že to tak vůbec být nemusí, jen si člověk musí s nastavením kampaní více pohrát a nemůže vše pustit na automatiku. Když mě dva měsíce zpět kontaktoval Filip Kec z Httpool ohledně možnosti přednášet na LinkedIn summitu Martina Hoska, rád jsem souhlasil. Konečně budu mít možnost ukázat potenciál LinkedIn reklam v České republice širšímu publiku. A také reálné ceny.

Více

Novinky

Klient by si měl ze spolupráce s agenturou ideálně odnést krom výsledků také další zkušenosti, které mu pomůžou rozvíjet značku. Je velmi frustrující, když žádné rady ani pokusy předat kus know-how nepadají na úrodnou půdu. Tohle ale není “hejtovací” článek. Naopak. Tohle je “pidi-kejska” o tom, jak to hezky funguje, když si někdo nechá poradit. Jste-li interpret, pak zpozorněte:

Více

Analýzy, Novinky

Facebooku se před lety nepodařilo ani po několikátém pokusu koupit platformu Snapchat. Tak se ji rozhodl zlikvidovat. Co znamená nová funkce Facebook stories pro Snapchat? Jak nová funkce ovlivní influencer marketing. Čísla z minulosti nám napoví. Nejdůležitější z nich pro vás shrnul Tomáš “Xerox” Dvořák v krátkém článku:

Více

Facebook

Provozovatel webu, společnost Socialsharks s.r.o., Jankovcova 1522/53, 170 00 Praha 7, IČ 014 170 70, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací. Souhlasím